Våre instruktører

Line Brattbakk

Line Brattbakk

Driftsleder og gruppeinstruktør

Vigdis Thun

Vigdis Thun

Gruppeinstruktør

Kari B. Tronsgård

Kari B. Tronsgård

Gruppeinstruktør

Halldis Hoel Kant

Halldis Hoel Kant

Gruppeinstruktør

Anne Riise

Anne Riise

Gruppeinstruktør

Camilla Hovdal

Camilla Hovdal

Gruppeinstruktør

Maria Haza Rise

Maria Haza Rise

Gruppeinstruktør

Bård Botten

Bård Botten

Medarbeider og gruppeinstruktør

Geir Karlsen

Geir Karlsen

Gruppeinstruktør

Marit Klokset

Marit Klokset

Gruppeinstruktør

Hilde Halseth

Hilde Halseth

Gruppeinstruktør

John Frode Solheim

John Frode Solheim

Sykkelinstruktør

Turid F. Lauritzen

Turid F. Lauritzen

Gruppeinstruktør

Anna Lotta Jogeva

Anna Lotta Jogeva

Gruppeinstruktør

Håvard Skaslien

Håvard Skaslien

Medarbeider og gruppeinstruktør

Roger Thun

Roger Thun

Sykkelinstruktør

Miriam Nordhus

Miriam Nordhus

Gruppeinstruktør

Ingrid Lien

Ingrid Lien

Gruppeinstruktør

Ole Jørgen Lian

Ole Jørgen Lian

Sykkelinstruktør

Merete Olsen

Merete Olsen

Gruppeinstruktør

Anne Marit Trenmo

Anne Marit Trenmo

Gruppeinstruktør

Malin Olsen

Malin Olsen

Gruppeinstruktør

Marianne Grødal S

Marianne Grødal S

Gruppeinstruktør

Guri Wognild

Guri Wognild

Gruppeinstruktør

Brit E. Fredriksen

Brit E. Fredriksen

Sykkel og gruppeinstruktør

Marte Haande

Marte Haande

Gruppeinstruktør

Ingrid Jære Stavik

Ingrid Jære Stavik

Gruppeinstruktør

Line Brattbakk

Line Brattbakk

Driftsleder og gruppeinstruktør

Bård Botten

Bård Botten

Medarbeider og gruppeinstruktør

Håvard Skaslien

Håvard Skaslien

Medarbeider og gruppeinstruktør

Geir Karlsen

Geir Karlsen

Gruppeinstruktør

Roger Thun

Roger Thun

Sykkelinstruktør

Vigdis Thun

Vigdis Thun

Gruppeinstruktør

Malin Olsen

Malin Olsen

Gruppeinstruktør

Marit Klokset

Marit Klokset

Gruppeinstruktør og fysioterapeut

Guri Wognild

Guri Wognild

Gruppeinstruktør

Anne Riise

Anne Riise

Gruppeinstruktør

Marianne Grødal S

Marianne Grødal S

Gruppeinstruktør

Kari B. Tronsgård

Kari B. Tronsgård

Gruppeinstruktør

Miriam Nordhus

Miriam Nordhus

Gruppeinstruktør

Halldis Hoel Kant

Halldis Hoel Kant

Gruppeinstruktør

Marte Haande

Marte Haande

Gruppeinstruktør

Brit E. Fredriksen

Brit E. Fredriksen

Sykkel og gruppeinstruktør

John Frode Solheim

John Frode Solheim

Sykkelinstruktør

Hilde Halseth

Hilde Halseth

Gruppeinstruktør

Ingrid Lien

Ingrid Lien

Gruppeinstruktør

Ole Jørgen Lian

Ole Jørgen Lian

Sykkelinstruktør

Merete Olsen

Merete Olsen

Gruppeinstruktør

Turid F. Lauritzen

Turid F. Lauritzen

Gruppeinstruktør

Camilla Hovdal

Camilla Hovdal

Gruppeinstruktør

Ingrid Jære Stavik

Ingrid Jære Stavik

Gruppeinstruktør

Maria Haza Rise

Maria Haza Rise

Gruppeinstruktør

Anne Marit Trenmo

Anne Marit Trenmo

Gruppeinstruktør